W naszej szkole odkrywamy w uczniach zdolności i talenty. Wspólnie pomagamy dzieciom w ich rozwoju intelektualnym i fizycznym. Stworzyliśmy szkolny system wspierania uczniów zdolnych, umożliwiający rozpoznawanie i rozwijanie uzdolnień.
      Jesteśmy dumni z naszych Talenciaków, które posiadając rozbudzoną potrzebę samorealizacji, w pełni wykorzystują swoją wiedzę oraz umiejętności i je pogłębiają. Biorą czynny udział w życiu szkoły, promują ją i rozgłaszają jej dobre imię, zdobywając znaczące miejsca w konkursach o zasięgu miejskim, rejonowym czy ogólnopolskim.
      W związku z licznymi sukcesami naszych wychowanków stworzyliśmy galerię, dzięki której będziecie Państwo mogli obserwować dokonania uczniów.

SIÓDEMKOWE TALENCIAKI  KLASY IV – VIII 2022/2023 – pobierz