NOWY PROJEKT EDUKACYJNY DLA DZIECI.
Żagański Pałac Kultury ogłasza start Rewii Kontrast 10 lutego 2020!!!!
Rozpoczęcie działalności takiej Rewii w Żaganiu to przede wszystkim świetna inwestycja
w najmłodszych mieszkańców tego miasta. Utalentowane dzieci dostaną szansę na profesjonalny rozwój artystyczny swoich talentów. Systematyczne zajęcia w poniedziałki( 15.30 – 17.00) i w środy
( 15.30 -16.40) w bogatej aranżacji tanecznej i wokalnej wypełnią plan spotkań do 30 czerwca 2020. Zajęcia będą prowadzone równocześnie z podziałem na grupy.
Celem zajęć jest widowisko premierowe tematyczno-wokalne oraz nagranie płyty z utworami, które dzieci poznają na zajęciach piosenkarstwa estradowego.
Dodatkowo odbędą się warsztaty nakierowane na konkretną technikę taneczną z zaproszonymi specjalistami w danej dziedzinie (np. z akrobatyki zajęcia poprowadzą mistrzowie olimpijscy z akrobatyki sportowej) oraz spotkania i wspólne występy z muzykami i „Gwiazdami”.
Koszt za udział dziecka w zajęciach to 80 zł za miesiąc.
Szczegółowe informacje pod tel. 664 166 072