Zmiana planu lekcji od 12.03.2018

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 12.03.2018 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji. Nie we wszystkich klasach nastąpiły zmiany, proszę to sprawdzić. Plan został umieszczony na stronie internetowej szkoły oraz na tablicach informacyjnych na terenie szkoły. Sprawdzając plan lekcji pamiętaj o odświeżeniu strony.

Zmiana planu lekcji od 29.01.2018

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 29.01.2018 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji. Nie we wszystkich klasach nastąpiły zmiany, proszę to sprawdzić. Plan został umieszczony na stronie internetowej szkoły oraz na tablicach informacyjnych na terenie szkoły. Sprawdzając plan lekcji pamiętaj o odświeżeniu strony.

Zmiana planu lekcji od 02.01.2017

Szanowni Państwo, informujemy, że od dnia 02.01.2017 r. będzie obowiązywał nowy plan lekcji. Nie we wszystkich klasach nastąpiły zmiany, proszę to sprawdzić. Plan został umieszczony na stronie internetowej szkoły oraz na tablicach informacyjnych na terenie szkoły. Sprawdzając plan lekcji pamiętaj o odświeżeniu strony. http://zs1-zagan-plan.edupage.org/timetable/?