Wzorem roku ubiegłego społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich Przyjaciół naszej Szkoły o przekazanie 1% podatku z przeznaczeniem na Publiczną Szkołę Podstawową nr 7 w Żaganiu. Zebraną kwotę przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów.
Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Państwa podatku. Prosimy o przekazanie go NA SZKOŁĘ SWOJEGO DZIECKA! Wystarczy w deklaracji PIT wpisać cel szczegółowy ZS 1 W ŻAGANIU 3777, podać numer KRS ( 0000270261) i zakreślić okienko „wyrażam zgodę”. To wszystko – żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy dopełni pozostałych formalności.
Bardzo prosimy o wzięcie udziału w akcji i rozpropagowanie jej wśród bliskich i znajomych.
Państwa pomoc będzie dla nas nieoceniona.
Wszystkim ofiarodawcom z góry serdecznie dziękujemy!!!
Społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu