„Nie trzeba słów,
kiedy czarny anioł zamyka usty tym,
którzy byli bliscy,
kiedy podcina skrzydła tym,
którzy powinni latać,
kiedy zabiera oddech tym,
którzy powinni żyć.
Pozostaje głucho milczeć,
wypatrując białych aniołów nadziei”
Tak trudno wypatrywać białych aniołów nadziei, kiedy nagle odchodzi ktoś bliski, kto powinien jeszcze żyć….
Wieczorem w sobotę 7 listopada 2020 r. odeszła od nas na zawsze Pani Katarzyna Różańska- główna księgowa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Żaganiu. Nikt nie był przygotowany na taką wiadomość… niedowierzanie, szok i wszechogarniający smutek, że „naszej” Kasi nie ma wśród nas. Zawsze skrupulatna, rzetelna, systematyczna, pracowita, dokładna, przygotowana, chętna do pomocy, zawsze na czas, taka Kasia była zawodowo- idealny współpracownik.
Prywatnie była niezwykle ciepłą, kochającą matką, żoną i córką, lojalną i cierpliwą koleżanką. Komu dane było ją poznać cenił jej poczucie humoru i temperament.
Mówi się że nie ma ludzi niezastąpionych, ale ja wiem na pewno, że są ludzie których zastąpić nie można… Kasia do nich należy. Bez Kasi już nic nie będzie takie jak wcześniej. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i wspomnieniach.
Zapamiętamy Kasię roześmianą taką jak w ostatni dzień pracy.
Żegnamy Cię Kasiu łącząc się w bólu i żałobie z Twoim mężem Tomaszem, córką Martyną oraz mamą Marią i całą rodziną.
W imieniu wszystkich pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu
Dorota Stebelska