22 czerwca 2023 r. odeszli z naszej szkoły nasi najstarsi uczniowie. Uroczystość odbyła się w Żagańskim Pałacu Kultury. Uczestniczyli w niej absolwenci, dyrekcja szkoły, burmistrz Miasta Żagań Andrzej Katarzyniec, przewodniczący Rady Miasta Adam Matwijów, proboszcz ks. Marcin Siewruk, przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Kara, przedstawiciele grona pedagogicznego, rodzice oraz delegacja klas siódmych, która pożegnała swoich starszych kolegów i koleżanki.

Podczas akademii zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły,  nagrody dla najlepszych uczniów, wyróżnienia w dziedzinie nauki i sportu oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Odbyło się również uroczyste ślubowanie świeżo upieczonych absolwentów.

Zwieńczeniem uroczystości była niezwykle wzruszająca prezentacja przygotowania przez panią Sylwię Waczkowską.

Kochani Absolwenci!!  Jeszcze raz życzymy Wam kolejnych sukcesów w nowej szkole oraz dalszy życiu. Powodzenia!!