W poniedziałek, 04 września o godzinie 9.00 odbył się uroczysty apel rozpoczynający nowy rok szkolny 2023/2024. Dyrektor szkoły Dorota Stebelska serdecznie powitała uczniów, ich rodziców, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Burmistrz Miasta Żagań Andrzej Katarzyniec oraz  przewodniczący Rady  Miasta Adam Matwijów życzyli, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów i ciekawych wyzwań edukacyjnych. Gospodarz miasta przekazał laptopy, które mają pomóc naszym uczniom w zdobywaniu wiedzy.  Uczniowie rozpoczynający naukę w klasie pierwszej otrzymali tarcze Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Żaganiu.

Wszystkim uczniom życzymy zapału do nauki, dużo radości i niezapomnianych chwil spędzonych w naszej szkole!!