XXVII edycja Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża

14.12.2018r w Naszej Szkole odbył się etap REJONOWY XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia Polskiego Czerwonego Krzyża.
Wzięli w niej udział uczniowie szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Celem olimpiady jest promowanie zdrowego stylu życia wśród młodzieży szkolnej poprzez: pogłębianie wiedzy uczniów na temat zagrożeń zdrowotnych oraz sposobów ochrony zdrowia i dbałości o zdrowie. Ponadto olimpiada miała za zadanie kształtowanie wśród uczniów postaw i zachowań pro zdrowotnych oraz inicjowanie i realizowanie przez młodzież działań promujących zdrowie w środowisku lokalnym.
Zadaniem uczestników było rozwiązanie testu składającego się z 30 pytań zamkniętych dotyczących zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia.
Naszą szkołę reprezentował Hubert Piwiński z klasy III a, który zajął trzecie miejsce w kategorii: szkoły podstawowe i oddziały gimnazjalne.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(Zapraszamy do obejrzenia galerii)